Darmowa dostawa już od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ile kosztuje nabój do SodaStream? Odpowiadamy!

2023-02-22

W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej ludzi zwraca uwagę na ochronę środowiska, SodaStream stało się jednym z najpopularniejszych sposobów gazowania wody. Jest to nie tylko bardziej ekologiczne rozwiązanie, ale także tańsze niż kupowanie butelkowanej wody gazowanej. SodaStream korzysta z małych cylindrów CO2, które są używane do gazowania wody. Jeśli jesteś właścicielem SodaStream, na pewno interesuje Cię, ile kosztuje nabój do SodaStream i gdzie można go kupić. W tym artykule przeanalizujemy różne źródła i porównamy ceny nabojów CO2 w różnych sklepach.

 

Nabój do SodaStream - co to jest?

Nabój CO2 to wypełnienie cylindra do SodaStream. Jest to standardowy rozmiar cylindra, który jest używany w większości maszyn SodaStream. Każdy nabój zawiera wystarczającą ilość gazu CO2, aby gazować około 60 litrów wody, w zależności od modelu SodaStream.

Gdzie kupić nabój do SodaStream?

Naboje do SodaStream można kupić w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Można je również znaleźć w niektórych sklepach ze sprzętem AGD oraz w sklepach internetowych, takich jak smartzone.pl

Jak długo starcza nabój do SodaStream?

Ilość wody, którą można gazować przy użyciu jednego naboju CO2, zależy od modelu SodaStream oraz od tego, jak mocno chcesz gazować swoją wodę. W ogólnym rozrachunku, nabój CO2 pozwala na gazowanie około 60 litrów wody. W praktyce może to być trochę mniej lub więcej, w zależności od tego, jak mocno gazujesz wodę.

Czy nabój do SodaStream można odnawiać/nabijać ponownie?

Zgadza się, nabój do SodaStream może być odnawiany. Zajmują się tym autoryzowane punkty wymiany.

Czy warto kupować nabój do SodaStream?

Jeśli używasz maszyny do gazowania wody SodaStream, to kupowanie nabojów CO2 jest niezbędne. Można zaoszczędzić wiele pieniędzy, korzystając z SodaStream zamiast kupowania butelkowanej wody gazowanej. Chociaż cena nabojów CO2 może wydawać się wysoka, to koszt jednego naboju jest znacznie niższy niż koszt jednej butelki wody gazowanej. Co więcej, korzystając z SodaStream, pomagasz w redukcji plastikowych odpadów, które powstają z butelek po wodzie.

 

Podsumowanie

Ile kosztuje nabój do SodaStream? Cena nabojów CO2 zależy od sklepu, rodzaju nabojów i regionu. Przed zakupem warto porównać ceny nabojów w różnych sklepach, aby znaleźć najlepszą ofertę. Nabój do SodaStream pozwala na gazowanie około 60 litrów wody i  może być odnawiany. Używanie maszyny SodaStream jest bardziej ekologiczne i tańsze niż kupowanie butelkowanej wody gazowanej.

 

FAQ

 1. Jak długo wystarcza nabój do SodaStream?
  Nabój do SodaStream pozwala na gazowanie około 60 litrów wody. Ostateczna liczba zależy jednak od indywidualnego sposobu użytkowania maszyny i siły gazowania, która jest ustawiana przez użytkownika.

 2. Czy nabój do SodaStream może być odnawiany?
  Zgadza się, nabój CO2 do SodaStream może być odnawiany. Zajmują się tym autoryzowane punkty wymiany, a standardowy koszt takiej usługi to 49zł.

 3. Gdzie można kupić nabój do SodaStream?
  Naboje do SodaStream są dostępne w sklepach z artykułami AGD/RTV oraz w sklepach internetowych. Warto sprawdzić ceny i oferty w różnych sklepach przed zakupem.

 4. Jakie są zalety korzystania z maszyny do gazowania wody SodaStream?
  Korzystanie z maszyny do gazowania wody SodaStream jest bardziej ekologiczne i tańsze niż kupowanie butelkowanej wody gazowanej. Pozwala na redukcję ilości odpadów plastikowych, które powstają z butelek po wodzie, a także pozwala na dostosowanie stopnia gazowania do indywidualnych preferencji smakowych.

Spis treści
Pokaż więcej wpisów z Luty 2023

Polecane

Nasz bestseller Cylinder z gazem Soda Stream butla, nabój CO2 425g

Cylinder z gazem Soda Stream butla, nabój CO2 425g

119,00 zł brutto2380 pkt.
pixel